No kurat küll. Ausõna.
Pool tundi tagasi, ehk siis mõned minutid peale 10.00 l a u p ä e v a hommikul sain ma järjekordse kõne sellelt inkassofirmalt. Kuna tüüp oli shotlane, ei saanud ma ta aksendist no mitte s*ttagi aru ja panin toru hargile. Seejärel helistasin mingile teisele numbrile tagasi ja käskisin neil p*rse kerida, sest ma juba ütlesin mingile agendile, kes mulle helistas, et ma ei ole selle arve eest vastutav ja et Thames Water on selle asja ära klaarinud ja helistage sinna ja mitte mulle. Urrr! Noh, tegelikkuses ei ole Thames Water midagi veel ära klaarinud ja mind ootab legal action selle arve mittetasumise korral, kui veefirma hästi kähku midagi ära ei korralda, mida ma ei usu... Nii et. Laupäeva hommikul keeratakse tuju kanni. Jah, ma saan aru, et keegi ei sunni mind vihastama ja see on minu valik, eks, aga no kurat küll, see ajab närvi!
Pool tundi tagasi, ehk siis mõned minutid peale 10.00 l a u p ä e v a hommikul sain ma järjekordse kõne sellelt inkassofirmalt. Kuna tüüp oli shotlane, ei saanud ma ta aksendist no mitte s*ttagi aru ja panin toru hargile. Seejärel helistasin mingile teisele numbrile tagasi ja käskisin neil p*rse kerida, sest ma juba ütlesin mingile agendile, kes mulle helistas, et ma ei ole selle arve eest vastutav ja et Thames Water on selle asja ära klaarinud ja helistage sinna ja mitte mulle. Urrr! Noh, tegelikkuses ei ole Thames Water midagi veel ära klaarinud ja mind ootab legal action selle arve mittetasumise korral, kui veefirma hästi kähku midagi ära ei korralda, mida ma ei usu... Nii et. Laupäeva hommikul keeratakse tuju kanni. Jah, ma saan aru, et keegi ei sunni mind vihastama ja see on minu valik, eks, aga no kurat küll, see ajab närvi!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar