kolmapäev, 4. veebruar 2009

Naeru kah

Piia ja Nadja blogist leiab ikka pärle. Üks nendest on see videoklipp, mis tundub kohati apslauutselt õudne ja samas nii naljakas, et olen mitmeid minuteid seda vahtides irvitanud.

Kommentaare ei ole: