kolmapäev, 18. veebruar 2009

Aga vahel

on minu hommikusöök selline:



Ackee and saltfish with steamed vegetables and two festivals :)

2 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

mis loomad need festivalid on?

Smaragd ütles ...

Need on nagu... Rasva sees tehtud täidiseta pirukad, magusapoolsed ja muidu nämmid. :)