Otseloomulikult olid mu püksid keemilises puhastuses kilesse pakitud. Pluss tahtis ta veel sinna ümber paberkotti mässida. Ma ei öelnud midagi.
Ja just siis, kui ma tulin poest ja olin juba oma maja lähedal, nägin, et meie maja ette parkis mingisugune erapostiveoauto. Ja kui ma astusin väravast sisse, avas kutt autoukse ja astus välja. Ja kui ma kotipõhjast võtmeid üritasin leida, kõndis kutt ümber auto väravast sisse, suur pruun ümbrik käes. See oli mulle. Nägin oma nime juba eemalt. Enam ideaalsemat ajastust olla ei saa. Nii et minu ema saadetud vale postikoodiga (selles saan ma ilmselt ainult ennast süüdistada) pakk jõudis lõpuks kohale. Sisuks 3 rosinatega halvaad, 4 Geishat, 2 pakki kummeliteed ja kriidipulgataoline mürk igasuguste alla sentimeetriste vendade vastu. Haa! Täielik bless.
Veel on täielik õnnistus see, et mul on elus esimest korda partner, kelle puhul ma ei ole kordagi mõelnud 'Aga temaga ei saa ju rääkida' - nagu kõikide eelmiste puhul. Saab, ja oi kuidas veel.
Ja just siis, kui ma tulin poest ja olin juba oma maja lähedal, nägin, et meie maja ette parkis mingisugune erapostiveoauto. Ja kui ma astusin väravast sisse, avas kutt autoukse ja astus välja. Ja kui ma kotipõhjast võtmeid üritasin leida, kõndis kutt ümber auto väravast sisse, suur pruun ümbrik käes. See oli mulle. Nägin oma nime juba eemalt. Enam ideaalsemat ajastust olla ei saa. Nii et minu ema saadetud vale postikoodiga (selles saan ma ilmselt ainult ennast süüdistada) pakk jõudis lõpuks kohale. Sisuks 3 rosinatega halvaad, 4 Geishat, 2 pakki kummeliteed ja kriidipulgataoline mürk igasuguste alla sentimeetriste vendade vastu. Haa! Täielik bless.
Veel on täielik õnnistus see, et mul on elus esimest korda partner, kelle puhul ma ei ole kordagi mõelnud 'Aga temaga ei saa ju rääkida' - nagu kõikide eelmiste puhul. Saab, ja oi kuidas veel.
2 kommentaari:
loen su blogi, ja nii mõnus on tõepoolest lugeda kedagi, kes on positiivne igas situatsioonis...
annad mulle ka jaksu!
üks virtuaalkallistus...
Isver. Sa vist ajad mind kellegagi sassi. =D Mina ja positiivne? Ei või olla, irw. Seda ma küll ei usu. Aga aitäh sellegipoolest ja kallistus sullegi!
Postita kommentaar