Olen vist täiesti kahe silma vahele jätnud tõiga, et nimelt ma loobusin kohvist. Sellest kirjutama agiteeris Metsataguse postitus "Kohvisõltuvus - võidelda või leppida?"
Ma ei ole kunagi seda liitrite viisi tarbinud. Ja mingi hetk läksin üle lahustuvale kohvile, kuulduste tõttu, et see justkui vähem kahjulik. Praeguseks pole tilkagi joonud sellest päevast alates, kui mu hambavalu hakkas. Nii et siis 3 või 4 nädalat. Tööl on raske. Hommikuti oli kuradi raske. Eriti, kui on varane vahetus, ärkad mingi viiest ja pead mingisugusest loomulikust inertsist ennast ärkvele raputama. Oli raske, enam ei ole. Ebamugav oli hommikuks uus jook valida. Kakaod lõpmatuseni tarbida ei saa, teed hommikuti ei taha, ning läks aega, enne kui suutsin leppida külma joogiga hommikul. Mahlad ja piim on väga hea. Loomulikult ka psühholoogiline alajaotus "Kohvi ja saiake". Oh, pagan. Aga nüüd on juba okei.
Tegelikult oli minul ka konkreetne põhjus joomise lõpetamiseks. Nimelt laastav mõju näonahale. On inimesi, keda ei mõjuta ka 3 liitrit päevas ja näed, mind mõjutab tass-kaks lahustuvat üsna tugevalt. Vahe on tungiv, juba paari nädalaga. Ma ei tea, miks kohv mulle niimoodi mõjub.
Igatahes vastuseks Metsataguse küsimusele - võidelda! =)
Ma ei ole kunagi seda liitrite viisi tarbinud. Ja mingi hetk läksin üle lahustuvale kohvile, kuulduste tõttu, et see justkui vähem kahjulik. Praeguseks pole tilkagi joonud sellest päevast alates, kui mu hambavalu hakkas. Nii et siis 3 või 4 nädalat. Tööl on raske. Hommikuti oli kuradi raske. Eriti, kui on varane vahetus, ärkad mingi viiest ja pead mingisugusest loomulikust inertsist ennast ärkvele raputama. Oli raske, enam ei ole. Ebamugav oli hommikuks uus jook valida. Kakaod lõpmatuseni tarbida ei saa, teed hommikuti ei taha, ning läks aega, enne kui suutsin leppida külma joogiga hommikul. Mahlad ja piim on väga hea. Loomulikult ka psühholoogiline alajaotus "Kohvi ja saiake". Oh, pagan. Aga nüüd on juba okei.
Tegelikult oli minul ka konkreetne põhjus joomise lõpetamiseks. Nimelt laastav mõju näonahale. On inimesi, keda ei mõjuta ka 3 liitrit päevas ja näed, mind mõjutab tass-kaks lahustuvat üsna tugevalt. Vahe on tungiv, juba paari nädalaga. Ma ei tea, miks kohv mulle niimoodi mõjub.
Igatahes vastuseks Metsataguse küsimusele - võidelda! =)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar