Nii palju siis kollasest kastekannust. Sain täna hommikul paki kätte ning seal sees oli täiesti tavaline roheline kastekann. Meili peale oli kah just eile õhtul kiri tulnud, et oi, poisid panid sulle rohelise kastekannu teele. No mille pagana pärast ma siis neile kaks meili kollase-kinnituseks saatsin ning kodukal tellides kollase värvi valisin? Tellimuse tegin pühapäeval, posti pandi teisipäeval. Mis need aianduskeskuse vennad magasid terve esmaspäeva või? Raisk, üldse ei ole zen olla. :D Jah, võiks tagasi saata küll ning lasta ümber vahetada, aga mul on kastekannu juba pikemat aega hädasti vaja ning meie postimajas käimine võtab pool päeva aega, nii et ma tõesti ei taha ega viitsi. Jah, tuleb vist olla õnnelik, et üldse midagi sain.
Kurgid, muide, tärkavad täiesti silmnähtava kiirusega - paari tunniga on roheline nups väljas, eile hommikust saati on üks 2cm kasvanud... :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar