reede, 8. aprill 2011

Eksamitulemustest

Eksamitulemused on väljas! Mitte, et see teid morjendaks, eks. Aga esimene eksam läks paremini kui ma arvasin. St ma arvasin, et vedasin läbi, aga väga piiripealselt, aga tegelikult oli hinne täitsa keskmine ning teine eksam läks suisa üleootuste hästi, hindeks peaaegu et kõige parem! :) Noh, umbes nagu 5 väikse miinuse või punktiga. Uskumatu, ma olen nii rahul. Ma nii hullult pabistasin ja õppisin nagu jobu - ja tasus ära. :)))

Ja tänase päeva hea uudis on veel see, et lasteaiapraktika on otsas!!! Wheeeeeee! Ei jahumöksidele, sätendavale pulbrile, taignast tehtud voolimismassile, otsatule koristamisele, seebivahule, toas istumisele ja kingade otsimisele. Nii tore, nii tore, nii tore. 
Homme veel tööle ning siis on paar nädalat illusoorset vabadust. St et kooli- ning tööpäevi pole, küll aga ootab viietuhande sõna jagu esseesid (sest ma ühe väiksema tegin siin iga õhtu nokitsedes ära), ning oma mingi ametliku kausta igasugu paberite täitmine. 

Praegu aga niidab uni, muig... Juhe on koos, kuigi kell on vähe.

Kommentaare ei ole: