Kuivõrd ma vahepeal mitte millegi erilisega tegelenud ei ole, pole olnud põhjust ka blogi kirjutada. Suur kooliskäimine ja natuke vähem-suur töötegemine käib, vahepealsete õppmispausidega. Ahjaa, teisipäeva õhtul tuli Yuyu külla ja siis me tegime süüa. See on minu viimase aja suurim sotsiaalne sündmus. :D Tore oli iseenesest. :) Ja nagu mu ema alati ütleb - söömine on ainuke tegevus, mis toidab. :D Nii et asja ette.
Kõrvaltoa tüdruk noormees on madalat profiili hoidnud ja minu meelest nüüd oma paarinädalasele puhkusele läinud. Kui veel kodus oli, siis hoidis oma toa ust kinni, ei tulnud mulle ukse peale koputama, et juttu ajada, ei üritanud köögis naha vahele pugeda ega jutukest veeretada. Kaks korda teretasime ja kõik. Meeldiv, pean nentima.
Neljapäeval käisin seedri juures. Kuna juhe on kogu sellest sebimisest koos, siis läksin esimese nullkraadise ilmaga üksinda metsavahele. :D Aga ma olin kenaste ettevalmistunud ja külm mul ei hakanud. Ja mõnus oli omaette ringi tatsata.
Üleüldse on omaette mõnus olla. Ma eelistan oma seltskonda tuttavate-sõprade seltskonnale. Maailm on hukas, eh. :P
Eile olin muideks korralik Eesti Naine. Tegin nimelt keedukartulit-porgandit, magushaput kapsast (minu esimene kord), vorstikastet ja puhast rukkileiba. :D Täielik tegija, muig.
Noh, ja nüüd lähengi oma ülejääke sisse vohmima. :)
1 kommentaar:
Pole sa mingi korralik E N...
kui oleks, siis jääke ei jääx :D
Postita kommentaar