Tellisin omale järjekordse mahekasti. Eelmine kord olime kahekesi kodus (mina ja alt-neiu), kuid kumbki koputamist ei kuulnud ja sain paki hiljem ukse tagant kätte. Täna olin aga spetsiaalselt allkorrusel köögis, küpsetasin leiba ja lõpetasin eelmise kasti viimast varu - pudelkõrvitsat. Ja mis ma kuulen? Postkasti topitakse lendleheke ning läbi klaasiosa näen kedagi rohelises jopes minema tõttavat. Ruttasin käbe välisukse juurde, vaatasin, et Riverfordi arve ja tegin ukse lahti. Mees, kes oli juba mitu head sammu jõudnud eemale astuda, tuli siis tagasi ja väitis, et ta on siia ennegi toonud ja mitte kunagi ei ole kedagi kodus.
Mitte kunagi? Pidagem silmas, et ma olen enne tänast kasti veel 2 kasti tellinud. Üks neist oli juunikuus ja siis ma olin küll kodus. Ning teine siis paar nädalat tagasi ja ma ei tea, miks meist kumbki tookord koputust ei kuulnud. Aga imelik ikka küll - ma saan aru, et kiire on, aga kui sa isegi ei koputa, kuidas sa siis tead, et mitte kedagi kodus ei ole?!
Sisu oli aga mõnus... Mahedad kaerahelbed, õunad, või, piim, munad, tomatid ja porgandid. Piim, muideks, on homogeniseerimata ja maitseb väga hea! Ehkki semi-skimmed asemel võtan ma järgmine kord whole'i. Igatahes on parema maitsega kui mahe poepiim.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar