neljapäev, 7. jaanuar 2010

Katsetus

Kuna mul on juba veidikene aega selline hüpermoodne internetiga telefon, siis olen ma terve selle veidikese aja üritanud leida moodust, kuidas sellega blogida. Läbi brauseri ei saanud, kahtlustan, et blogger ei toeta hüpermoodsaid telefone. Erinevad pisiproged, mida telefoni tõmmata saab, olid kah nigelad - nendega ei funksinud ja pealegi jooksutasid need telekvoni kokku. Nüüd leidsin uue proge ja proovime jälle...

Kommentaare ei ole: