laupäev, 20. detsember 2008

Sõidueelne

Vässu on. Jubevässu on. Öösel tuleb rändama hakata, ehkki mul on tegelikult väga vedanud ja Mister Jamaika toimetab mind lennujaama.
Riided, mida ma varsti pen hakkama selga toppima, on alles märjad. Topin neid siin järgemööda radika peale. Küll kuivavad ära, lihc ei viitsi...
Silmad vajuvad kinni, ehkki kell on 7.30 ja öösel sai magatud kõvasti. Dushi all on ka vaja ära käia.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

See you soon;)
Enjoy the flight!
Liina