Vässu on. Jubevässu on. Öösel tuleb rändama hakata, ehkki mul on tegelikult väga vedanud ja Mister Jamaika toimetab mind lennujaama.
Riided, mida ma varsti pen hakkama selga toppima, on alles märjad. Topin neid siin järgemööda radika peale. Küll kuivavad ära, lihc ei viitsi...
Silmad vajuvad kinni, ehkki kell on 7.30 ja öösel sai magatud kõvasti. Dushi all on ka vaja ära käia.
Riided, mida ma varsti pen hakkama selga toppima, on alles märjad. Topin neid siin järgemööda radika peale. Küll kuivavad ära, lihc ei viitsi...
Silmad vajuvad kinni, ehkki kell on 7.30 ja öösel sai magatud kõvasti. Dushi all on ka vaja ära käia.
1 kommentaar:
See you soon;)
Enjoy the flight!
Liina
Postita kommentaar