Et ma olen elus. :)
Vaatasin 6udusega, et ma ei ole pea kuu aeg mitte midagi kirjutanud. Aga nagu ma juba mainisin, siis internetti pole. Nyyd juba teistel p6juhstel kui enne.
Ma nimelt kolisin vahepeal j2lle. Jah. Jah, kolisin kyll. Oli kahju ja Kuue Aasta Parima Yyrniku tiitel ei p22stnud mind sellest, et omanik, kohutavalt ette ja taha vabandades palus mul v2lja kolida, sest ta ei suuda uusi yyrnikke leida. Ei mingeid h2maraid tundeid ega tehinguid. Ei viitsinud mina asja yle paanitseda ega midagi. Saatuse tahtel leidisn maja k6rvalavenyyl. Ehk siis on yks pikk t2nav nimega Salisbury Road ja sellega ristuvad mingi v2hemalt 10 avenyyd h2sti pisikeste vahedega ja nii ma siis kolisingi kahe minuti kaugusele oma vanast kohast.
Internet on seal kyll, aga minu arvuti internetijublakas suri 2ra, nii et mind ootab ilmselgelt rahakotti kergendav k2ik arvutipoodi.
Mm, muidu tervis jukerdab veits, nagu ikka, ja tantsustuudios pidin kuue n2dala detailse tunniplaani tegema. P2ris aegan6udev oli, aga hea ka.
Ja varsti otseloomulikult Eestisse. :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar