Või tegelikult suisa kaks.
Esimene nendest oleks see, et interneti sain ma tagasi tänu oma kangekaelsele musile, kes ei leppinud sünge tõigaga, et minu arvuti internetijulla on omadega õhtal ja seadistas mulle mingisuguse teistsuguse jublaka, mis wifi üles korjab. Ajee.
Teine õhtu avastus on ehkl veidikene piinlik. Ma nimelt epileerisin poma jalgu viimati millalgi talvel. Miks? Sest mul on heledad jalakarvad ja mitte väga tihedad, nii et nad ei paista välja, kui just nina vastu sääremarja ei torka. Ja talvel pole vaja, ning siis olid lutikahammustused ja villid ja siis tahtsin lasta nahal paraneda ja toibuda ja siis nüüd täna lõpuks tundsin, et voh, minu jalad on nõus epileerimist kannatama. Viimasest naiselikust sessioonist on aga nii palju aega möödas, et oma epileerijat karbist välja võttes piidlesin seda kindla umbusuga - m i n u epileerija oli ju roosa, mitte helesinine. ? Noh, ilmselgelt, eksole, ei muuda epileerijad karbis iseenesest värvi, ma peaksin lihtsalt tihedamini seda karpi avama...
Esimene nendest oleks see, et interneti sain ma tagasi tänu oma kangekaelsele musile, kes ei leppinud sünge tõigaga, et minu arvuti internetijulla on omadega õhtal ja seadistas mulle mingisuguse teistsuguse jublaka, mis wifi üles korjab. Ajee.
Teine õhtu avastus on ehkl veidikene piinlik. Ma nimelt epileerisin poma jalgu viimati millalgi talvel. Miks? Sest mul on heledad jalakarvad ja mitte väga tihedad, nii et nad ei paista välja, kui just nina vastu sääremarja ei torka. Ja talvel pole vaja, ning siis olid lutikahammustused ja villid ja siis tahtsin lasta nahal paraneda ja toibuda ja siis nüüd täna lõpuks tundsin, et voh, minu jalad on nõus epileerimist kannatama. Viimasest naiselikust sessioonist on aga nii palju aega möödas, et oma epileerijat karbist välja võttes piidlesin seda kindla umbusuga - m i n u epileerija oli ju roosa, mitte helesinine. ? Noh, ilmselgelt, eksole, ei muuda epileerijad karbis iseenesest värvi, ma peaksin lihtsalt tihedamini seda karpi avama...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar