...ei ole teile muid pilte ette nähtud kui vaid see. Olen korduvalt proovinud laadida üles mõningaid pilte sellest, kui Daisy ja Helena siin käisid, aga mingil jabural põhjusel ei ole see õnnestunud. Mis seals ikka. See pilt on LiisiGrillilt ehk Lõuna-Londoni Soolaleivalt.

Näed, kallis, meil seal kaugel Eestimaal on selline komme, et igal aastal, kui värske kartul turulettidele ilmub, keedame meie selle lihtsalt ära ja sööme või ja soolaga. Antud juhul ka rohelise sibulaga.
2 kommentaari:
antud juhul me ka grillisime seda kartulit, mitte ei keetnud :P
ja su teised pildid ei läinud äkki sellepärast üles, et failid olid liiga suured? aga nojah, kui järele mõelda, siis see pilt siin on ka üle 3MB, vaevalt et need teised palju hullemad olla saavad... äi tea.
no siit ei näe ju üldse, kui kena meeeeees on... mh!
nõuan pilte!
Postita kommentaar