Aitüma taevale selle eest, et kui ma täna tujutult aiamaale läksin eesmärgiga kasta ning koju tagasi komberdada, kohtasin ma seal oma naabrinnat, keda ma vist siis ennegi maininud olen. Noh, sõna otseses mõttes naabrinnat, meie maalapid on kõrvuti. Sihuke Vietnami taustaga piff. Igatahes, lobisesime sääl temaga ning kurtsin talle oma tujutust aiamaaga seoses, et seemned ei idane ning kõik kohad on umbrohtu täis jne. Ja kuigi ta mingit võlunõuandeid ei jaganud, sain ma temaga suheldes sihukese motivatsioonilaksu, et rohisin jummala suure ala ära, ise temaga samal ajal juttu puhudes. Põhiline oli aga see, et ära lase pead norgu, limuskid ja teod ja kõrvuni umbrohi käib asjaga kaasas. Nüüd on jälle zen olla. :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar