Eile hommikul olid mögina peal mullid ning kerge pärmilõhn. Kuna mul ei olnud aega eile jahusid otsida, jätsin selle sinnapaika. Õhtuks oli pärmilõhn asendunud tavalise leiva-keefiri lõhnaga, aga täna hommikul on pärmilõhn tagasi. Veider. Aga et siis täna jahujahile.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar