neljapäev, 8. aprill 2010

Kudumisest

Heihoo! T6mbasin oma peenikesest telefonist l6puks ometi pildid arvutisse ja otsustasin siis nyyd paari pilti oma suurest kudumismaaniast ette n2idata. K6igest mul kahjuks pilte pole, ega ma sygisel ju ei arvanud, et nii massiliseks see tegemine l2heb... 

See on siis minu valgete p2rlitega myts. Jubeh2sti s2tendab, pildil pole v2ga h2sti n2ha. 

Igayhele oma - yks Jamaikale, yks mulle, yks Liinale

See myts-sall oli Liinale kingituseks.

See sai emale

Ning see on Sapphicu tekk, mida ma nyyd viimased poolteist kuud tegin. M66tudeks sai u 145x85cm.

Ysna tubli, ytleks ma. :) K2isin raamatukogus ja leidsin sealt suure hulga igasuguseid kudumisraamatuid. Peamiselt sellest, kuidas kududa, aga veidi mustreid ja asju oli ka. Infoks nii palju, et hetkel ei ole mul v2himatki tahtmist midagi asjalikumat proovida. Et nagu kindaid v6i kampsunit v6i mustrit. Ma tahan ennast lihtsalt v2lja lylitada ja samal ajal filme v6i multikaid (Futurama ja Simpsonid, eks :D) vahtida ning see ei 6nnestuks mul teps mitte, kui ma peaks n2puga mustris j2rge ajama ja silmi lugema. :) Nii ma siis teengi oma lihtsaid asju.

1 kommentaar:

Türgi Öö ütles ...

Sa oled ikka täiesti vapustav! Nii ilusad asjad ja nii lühikese aja jooksul! Sinu meile kingitud lapitekki ma imetlen ka siiani... Sul on tõesti annet.