... siis Simpsonite viienda hooaja 18ndas episoodis mainitakse Eestit. :) Üks kõrvalosatäitja on nimelt eestlane ja ütleb ühe lause, mis mitte mingil juhul ei meenuta vähemalgi moel eesti aksenti, kui üldse midagi, siis mingit vene murrakut - ma ei saanud isegi aru, mida täpselt ta ütles. :P Aga lihtsalt vahva oli kuulda Eesti mainimist sellises ülemaailmses sarjas nagu Simpsonid. :P
Muidu olen haige, nii tõbine kohe, et eile tööl juba surin ja täna ei läinud üldse tööle. Homme vist ikkagi lohistan end kohale. Elleni sünnipäeval käik vääriks muidugi sissekannet, aga ma tõesti ei jaksa. Teate ju küll, siit valutab ja sealt on paha jne. ;)
Muidu olen haige, nii tõbine kohe, et eile tööl juba surin ja täna ei läinud üldse tööle. Homme vist ikkagi lohistan end kohale. Elleni sünnipäeval käik vääriks muidugi sissekannet, aga ma tõesti ei jaksa. Teate ju küll, siit valutab ja sealt on paha jne. ;)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar