Ehk siis täna 3 aastat tagasi tulin ma üheotsapiletiga Londonisse. Nii mõndagi on juhtunud. Ja nii mõndagi on juhtumas. Huvitav.
Üldises plaanis on täiesti hämmastav, millise segaduse võib neli päeva voodis vedelemist tekitada. Piinlik suisa toas ringi vaadata. Aga ma ei viitsi üleüldsemittekohe koristada. Ja tegelikult täna ei ole ma pea üldse istuda saanud - hommikul käisin Hammersmithis perearsti juures (kas ta soovitas paratsetamooli ja mett või jaa?), siis käisin ühes kohas, millest ehk tulevikus pikemalt kirjutan ning õhtul andsin tantsutundi. Mis oli küll poole kohaga komöödia... Poole tunni pealt tabas mind sellest suurest seletamisest selline köhahoog, et pidama ei saanud ja pisarad hakkasid voolama... Õnneks oli mingeid köhakomme kotis... Uhh, nii piinlik oli.
Homme veel kodus ja reedest tööle.
Aga jah, k o l m a a s t a t... Ei tundu üldse see aeg nii pikk, alles tulin ju...
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar