Smaragdide tants ehk elu suurlinna ääremail
pühapäev, 28. september 2008
Veel üks pildiblogi
Ühesõnaga. Reedel ostsin ma Tikri abiga omale digika. Ajee. Kohe oli siis ju vaja katsetama hakata, ikkagi uus mänguasi ja puha, irw.
Puha oma kaheksa ruutmeetrises tagaaias
Ja siin siis jalutasin läbi Green Parki hommikul tööle. Ja püüdsin päikselaike ja algavat sügist. =)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar