pühapäev, 28. september 2008

Veel üks pildiblogi

Ühesõnaga. Reedel ostsin ma Tikri abiga omale digika. Ajee. Kohe oli siis ju vaja katsetama hakata, ikkagi uus mänguasi ja puha, irw.


Puha oma kaheksa ruutmeetrises tagaaias
Ja siin siis jalutasin läbi Green Parki hommikul tööle. Ja püüdsin päikselaike ja algavat sügist. =)

Kommentaare ei ole: