laupäev, 27. september 2008

Teravaid elamusi











Arvasite, et ma tegin nalja, kui väitsin, et lutikad on kõige jubedam asi, mis teiega juhtuda saaks?

2 kommentaari:

Vaiko ütles ...

ouch...nüüd ma kardan lutikaid...

Anonüümne ütles ...

omg...

ma olen sõnatu...