Smaragdide tants ehk elu suurlinna ääremail
laupäev, 27. september 2008
Teravaid elamusi
Arvasite, et ma tegin nalja, kui väitsin, et lutikad on kõige jubedam asi, mis teiega juhtuda saaks
?
2 kommentaari:
Vaiko
ütles ...
ouch...nüüd ma kardan lutikaid...
03 oktoober, 2008 23:34
Anonüümne ütles ...
omg...
ma olen sõnatu...
07 oktoober, 2008 16:01
Postita kommentaar
Uuem postitus
Vanem postitus
Avaleht
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
2 kommentaari:
ouch...nüüd ma kardan lutikaid...
omg...
ma olen sõnatu...
Postita kommentaar