Ehk siis eelmine n2dal sai k6ik halamine tasa tehtud.
Teisip2evasest l6unast j6udsin ma juba pajatada. Reedesest bailamisest aga mitte. :) Nii et j2tkakem siis aga peatykiga 'Vahvaid seiklusi Londoni linnas'.
Reedel saabusid siiasammusesse udupealinna t2htsad kylalised Iirimaalt. Ja ega kuna t2htsaid kylalisi ei saanud ju ometi niisama raisku lasta minna, v6tsin oma ungarlanna kaenlasse ning p6rutasime kesklinna. Enne seda muidugi kuulasime muusikat, tegime soengut ja meiki (loe: mina tegin ungarlannale soengut ja meiki) ja vanad head ajad - peamiselt Tikri korteris - tulid meelde...; s6ime ja proovisime hilpe selga. Igati tore oli. Kesklinna saime kenasti, pargitud saime l2bi h2da ning jalgsimatk kohtumispaika v6is alata. Nutitelekvooni linnakaart aga eksitas meid lahedalt 2ra - ma, vana blondiin, ei tulnud kuidagi mitte selle peale, et v6iks vahepeal telekvooni tagurpidi keerata.... Noh, kohale me l6puks siis saime. Sinna kokkusaamiskohta siis. T2htsad kylalised j6udsid meist paar minutit hiljem kohale, nii et ideaalne ajastus. Siis me, naised nagu naised ikka, muutsime meelt ning valisime sihtpaigaks yhe klubi Trafalgaril, mis t2hendas veelkord pikka jalutamist. Ning otseloomulikult 2ra eksimist. Kaks blondi kaardilugejat v6rdub eriti pikk jalutusk2ik. :D Au tuleb siiski teisele blondiinile rohkem anda, tema kaarti ei tulnud ymber keerata ja kummardada ja musutada ja palvetada...
Klubi ise oli vahva, kolme saaliga, kus m2ngiti erinevat muusikat. Meie valisime 70-80-90ndad ning 6igesti tegime. Vihtusime tantsu sisseastumishetkest v2ljaastumishetkeni. No kuidas sa siis ei tantsi, kui tulevad sihukesed vanad head lood nagu Coco Jambo ja Saturday Night ja Lambada ja Macarena ja Ricky Martin ja Destinys Child jne. No minust igatahes sai tshempion, sest vahepeal tuiasin tantsuplatsil t2itsa omaette, kuna k6ik mu kaaslased olid v2sinud ning puhkasid oma kontsastatud jalakesi. :) Selles klubis oli veel yks eriti hea koht: nimelt s88gilett! Jaa, uskumatu, aga seal peenikeses k6rtsis sai osta burgerit ja hot dogi ja kr6pse ja j22tist. :) Noh, jah, kes mind teab, see juba aimas, kus leti ees ma vahepeal suures meeleheites raha loopimas k2isin. :D K6ige paremad pea6htud on alati mingi burgeriga poolitatud v6i 22rmisel juhul l6petatud.
Igatahes, voodisse saime kell 5 hommikul ning 8.30 olid meil m6lemal silmaluugid lahti... P2ris naljakas...
Noh, ungarlannal polnud hullu midagi, mina olin see, keskella 12.30ks mingile ravimtaimede koolitusele l2ks. Sinna l2ksime Evelyga ja see oli sihuke l2bikukkumine, et anna olla. Noh, jalutada sai ja m6lemad nentisime, et sinna piirkonda me enam elu sees jalga ei t6sta (Hainault). Sihuke geto, et sure hirmu k2tte 2ra. Mitte tavaline mustade geto, eiei, sellega oleme harjunud, aga sihuke nagu mingid k6ik Ida-Euroopa p6hjak2inud vandaalid ja m6ned 'm2gede pojad' ja gruusialased sekka... No jumala k6he oli.
Ja kui see seiklus otsa sai, algas tavaline hullumaja j2lle pihta. :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar