Viimasel ajal on minuni jõudnud see tunne, mida mul vanasti üsna tihti esines ja enamusel esineb kogu aeg. Ehk siis tahtmatus tööle minna. Ja mitte ainult tahtmatus, vaid vastumeelsus. Selline vastumeelsus, et kahest vabast päevast mõtlen teise päeva ajal pidevalt, kuidas ma ei taha homme tööle minna. Jah, arusaadav, ma ei tee mingit unistustetööd, aga ma olen alati teadnud, et see pole ju päriseks ja suht poogen on olnud. Ja nüüd viimasel ajal on see nii raske. Lihtsalt ei taha, ei taha, ei taha.
Täna lendavad Tikker & Co Inglismaale, oi kui tore. :) Mitte, et ma teaks, millal mul tekiks natukenegi vaba aega, et neid teise Londoni otsa kaema ronida. Aga võibolla õnnestub mul Tikker koos Elleniga hoopis Angeli hiinakasse meelitada, muahahahahaaa. :P Tikker, mis sa arvad?
Täna lendavad Tikker & Co Inglismaale, oi kui tore. :) Mitte, et ma teaks, millal mul tekiks natukenegi vaba aega, et neid teise Londoni otsa kaema ronida. Aga võibolla õnnestub mul Tikker koos Elleniga hoopis Angeli hiinakasse meelitada, muahahahahaaa. :P Tikker, mis sa arvad?
1 kommentaar:
mina arvan, et kõike võib :D aga välja helistada ma mõnda aega ei saa, nii et teen julmalt vastamata kõnesid :P
Postita kommentaar