reede, 22. veebruar 2008

Pool grammi appdeiti

Nii kursis hoidmise m6ttes siis paar kiiret ylevaatlikku lauset minu viimase aja tegemistest.
.
*Korteri otsimine.
Korteri otsimine ei edene eriti, kyll aga l2hme t2na Nellyga kella 5 ajal Edmontoni kahte tuba vaatama (tyyp yyrib v2lja neli magamistuba, k6ik on uued, ja meie siis l2hme kahte neist nillima), teisip2eval peaks kella 5 ajal minema Blackhorse Road'ile yhte kohta kaema, sama lugu, et tyyp yyrib hunniku tube v2lja. Siis oli veel mingi pipi nimega Laura, kes yyrib v2lja 2 magamistuba kolmest, aga temaga veel kohtumisaega ei tea. K6ik P6hja-Londonis.
Yleeile ytlesin siis G-le ka, et ma nyyd kolin 2ra. Sai siin kaalutud ja m6eldud ja Jamaikagagi n6u peetud ja otsustasin valetada. Ytlesin, et mu noormees ostab omale korterit praegu, kutsus mind enda juurde elama ja ma otsustasin minna. Selline piisavalt neutraalne vale, onju? Ma ei saa ju ometi 8elda, et mul on k6rini teie lammutamisest hommikuti, pidevast uste paugutamisest, sellest, et netti saan kasutada vaid siis, kui nemad magavad, pidevast laste sisse-v2lja voolust ning sellest, kuidas nad mind k6ik j6llitavad, sagedastest v2ga l2rmakatest kylalistest, sellest jube v6ltsist ja kahepalgeliselt hoiakust minu suhtes, jne jne jne. Eks sellega muidugi p2rastpoole sai veidi draamat ka, aga kuiv6rd ma r22kisin just ema ja Jamaikaga telefonis, l2ks m6ttel6ng t2iega sassi. Draama seisnes poole tunni p2rast meie majja ja minu tuppa tuhisev Angellas, kes hakkas mulle ylekuulamist korraldama, vihjeid jagama, et ma v6iksin ikka veel yheks kuuks j22da, sest minu raha peale loodetakse jne. Aga mul on suva.
.
*T88st.
T88l on vahelduva eduga p2ris naljakas. Igasuguste t88meeste ja adminnidega saab nalja loobitud ja paar 6htut tagasi, kui Jamaika mulle 6htul t88le vastu tuli, tuli Vasilika, sihuke 45ne Albaania naine, koristab tube, kes minusse kui tytresse suhtub (ja tal on t2iesti juhuslikult tytar nimega Iris) p6himi6tteliselt auto juurde, ja r22kis Jamaikaga juttu, sest tema tahtis n2ha, missugune ta v2lja n2eb. Isver kui naljaks see oli. Tegi mulle head reklaami ka, irw.
.
*V2rvidest.
Yleeile 6htul maalisin esimest korda oma akryylidega, nii proovimise m6ttes. Alguses oli ikka v2ga kummaline, tekstuur on palju libedam ja v2rvitoonid hoopis teised v6rreldes minu vanade v2rvidega. Aga muidu oli t2itsa m6nus, akryyl katab jube h2sti ja samas saab kenasti segada ja hajutada, et ta ei kuiva v2ga kiiresti 2ra. Pole mingi probleem tumerohelisele aasale valgeid lambaid joonistada - v2rv katab sada prossa. V2ga m6nus.
.
*Muust
Muud polegi eriti teinud, kui t88l k2inud ja niisama olnud. Liisu tuleb j2rgmisel n2dalal ja ma olen nii ootus2revil juba. Hehee!

Kommentaare ei ole: