J2rjekordne kohutavalt m6nus laul, kannab pealkirja Fire on The Mountain
.
Aga see t2na6htune Edmontoni asi j2i minu otsustusel 2ra, sest tranpsort sinna on liiiiiiga komplitseeritud ja aegan6udev (metroo, buss ja rong, khmm ja ka sellisel juhul tunnike kindlasti Victoriasse). Aga ega ma ju sellep2rast alla ei anna ja juba t2na 6htuks sain Wood Greeni yhe vaatamise. No vot.
Aga kuulake kaifi laulu! Selline m6nus kontorilik l6unapausi ja p2ikesepaiste laul, m6nusah22lne nigeerlanna kitarriga.
1 kommentaar:
kuulasin ka laulu :)
on küll mõnus :)
Postita kommentaar