Honk-honk ytles E siis, kui auto signaali andis. Khmm.
Igatahes. Pidu iseenesest oli jama. Noh, kui nyyd niimoodi p e o suhtes v6tta. Muus suhtes... Vaieldava v22rtusega.
Usutavasti hakkab minu Kohting siin blogis ka edasipidi ilmnema, nii et on viimane aeg talle mingisugune nimi anda. Kaalusin Gangstat, sest meil on sel teemal kohutavalt palju nalju. Aga teis looks see v2ga tugevaid eelarvamusi tema suhtes. V6ibolla peaks lihtsalt leppima tema rahvusega? Jamaika. Noh, kutsugem teda siis esialgu Jamaikaks. Alati saab ju 2ra muuta. =)
.
Nii. Tsillisime niisama mingite imelike inimestega Liina vinges korteris, Liina ja Inger (Liina s6bratar, h2sti armas neiu) m6lemad olid Jamaikast v222ga heal arvamusel, Jamaika ja Liina rebisid omavahel kildu nii, et mina kuulasin ja imestasin. Ja pange k6rva taha, et kui tumedaks v2rvitet blond on Kohuke, siis mustanahaline, kes k2itub valge moodi, on Coconut ja valge, kes k2itub nagu must, on Wegro (White Negro, yeah). Yhes6naga, hariv, irw.
Pidu j2tkus Sohos kohas nimega Little Italy. Kohutavalt kaif muusika, sellised vanemad latiinohitid v6i nii, seltskond selline veidi k6rgklassilik kontorirahvas v6i lihtsalt sellised Edukad Inimesed. Jamaika ei olnud kunagi yheski sellises kohas k2inud, nii et ta p6him6tteliselt istus nurgas ja vaatas suurte silmadega. P2rast l2ksime Burger Kingist l2bi, uitasime J-Lo'ga l2bi 8ise Londoni Hammersmithi ja maja ees j2ime loomulikult veel pikalt juttu r22kima. Sinna mu syda j2igi. Tegelikult oli mu syda juba enne kuskile j22nud. Ja Jamaika syda ka. Ja kui just J6uluvana see aasta ei tule, olevat ma parim asi, mis see aasta juhtunud on. =) 10 out of 10.
Oh jah. =)
Niimoodi l2ksingi ma siis magama kell 6 hommikul.
Niimoodi ma istungi arvuti taga ja kuulan Boyz II Men'i jne.
Niimoodi tunduvad j6ulud palju paremad.
3 kommentaari:
no mul on nüüd küll ainult hea meel su üle.
jumalast lahe ju...
kuul
:):) Änksa, nii on hea, kui oled rahul. !
Postita kommentaar