Tere varahommikut k6igile. V2ljas on hall laup2ev, minu potililleke kasvab vaikselt ning suundun varsti t88le. Enne seda aga tahaksin ma interneti kaduvatele v2ljadele j22dvustada oma teisip2eva ja kolmap2eva. Ja t2nase 88. Ja v6ibolla veidikese eilset ka.
.
Teisip2ev oli Seedri p2ev. Ja mitte lihtsalt Seedri p2ev. Oli Jamaica ja Seedri p2ev. Jah, istusime kl 12 Finsbury Park'is J-Lo'sse ja s6itsime Gordon Hilli. Parkisime J-Lo kena ahtri pargi serva ning asusime mudarikkale jalutusk2igule l2bi kahe suure pargi. Roheline oli ja raagus oli ja pingid olid ja kummitav k6rts oli. Natuke oli eksimist ka ja hobuseraja peal pahkluudeni mudas sumpamist; ja lambaid oli ja puid oli ja mudast ojakest ja lehti ja k2est hoidmist ja v2rsket 6hku ja nalju ja t6sist teemat ja l6puks siis Seeder. Ja istus tema puu66nsuses olevas augus ja mina istusin juure peal ja lihtsalt nii hea oli olla. Seej2rel m66tsime 2ra tyve paksuse - l2heb vaja viite t2iskasvanud inimest, et selle puu ymbert kinni v6tta. Ja korjasin j2llegi paar oksa ning puhma lavendlit kaasa ning olin kohutavates syymepiinades, et ma oma ylisopaste saabastega pidin s2ravpuhtasse J-Lo'sse istuma.
Ja p2ev j2tkus jamaika toiduga. Viis mind kuskile jamaika puhvetisse, v6tsime r66msalt take away (mina oma p6lvini mudaste saabastega keeldusin kuskile minemast nagunii) ning r66mustasime oma tyhje k6hte autos. P2hklipunsh on yks v6rratult hea asi, jerk chicken mitte nii hea ja rice and peas t2hendab hoopis riisi punaste ubadega.
Seej2rel sai h2sti palju m88da P6hja-Londonit ringi uhatud, Jamaica ema juures k2idud (minu 6nneks ei olnud teda kodus, kyll aga tegin tutvust yhega tema n6budest), autos tukastatud ja tipptunni ajal Hammersmithi loksutud (2 tundi, great success).
.
Ja kolmap2eval, mil mul oli samuti vaba p2ev, s6itsime Birminghami. Ei tasu nyyd minu suurtest reisielamustest ekstaasi sattuda, sest me k2isime sealt lihtsalt midagi toomas. Mis t2hendas 3 h s6itu sinna, McDonaldsi peatus ja 3 h tagasi. Pluss siis veel minu maja ees paaritunnine 'peatus', nagu ikka. Igatahes selle 'peatuse' tulemuseks oli see, et... eeee... noh.. et... eee... Et otsustasime, et edasi l2heme siis koos. Paarina.
.
Ja eile t88l tegime Mirellaga palju nalja. Mirella on yks supervisoritest. Yhes6naga m2ngisime shokolaadist j6uluvanadega veidike haiglaseid m2nge ja p2rast tapsime nad julmalt ja j6hkralt neil lihtsalt pead otsast hammustades.
Ja peale t88d l2ksin kohvile yhe Eesti neiu Neliga, kes hotelli t88le tuli. Venelanna on ja omavahel r22gime inglise keeles, aga tundub vahva neiu olevat, temperament ja v2rki. M6lgutasime isegi m6tet koos veebruarist korter v6tta. Ja t2na viin ta kuskile klubisse, sest ta pole veel kuskil k2inud.
Ning jah, ma kavatsen veebruasi siit kolida. Enam ei sobi. Oli mugav tol hetkel, aga nyyd enam ei ole.
.
Ja Tikrile head Eesti elamust! =)
.
PS. Mul on tunne, et millestki olulisest j2i kirjutamata, aga kuiv6rd ma ei suuda meenutada, mis see olla v6iks, j22b paraku see j22dvustamata.
.
.
EDIT: Jah, ma sain puhkust ka, nii et 15-30 jaanuar on kindel laks.
1 kommentaar:
Great success;)
Postita kommentaar