Teretulemast uude aastasse! Et see ikka parem kui varem oleks! Ehkki jah, aeg on nii suhteline m6iste, et uue aasta soovimine tundub kohati suisa kohatu. Aeg on ju isiklik m6iste, kustmaalt miski algab... Minu jaoks algab uus aasta siis, kui aasta pikim 88 l2bi on, ehk siis talvise p88rip2evaga. Sest maailm hakkab valgemaks muutuma ja loodus vaikselt m6tteid 2rkamisele s2ttima. Uue aasta puhul pole ma lubadusi juba aastaid andnud, sest elu on n2idanud, et k6ik l2heb vastupidiselt lubatule. Eelmisel aastavahetusel pressisid t88kaaslased mult v2lja lubaduse, et ma uuel aastal rohkem aega maalimisele pyhendaks. Ma pole enam aastaid nii v2he maalinud, kui eelmisel aastal. :D Nii et jah.
Aga eelmine aasta oli... V2ga emotsionaalne ja hingeliselt vastakas. Nii m6nigi raske otsus (nagu yks punap2ine tytarlaps mulle kunagi lahkelt seletas, et see, kui sa tead, et miski asi sulle hea ja vajalik on, ei t2henda sugugi seda, et sa seda teha tahaksid v6i et selle tegemine kerge oleks) vastu v6etud ja veel hullem, selle otsusega elamine. Aga nagu ikka on h2id kylgi asjal alati rohkem. Jah, iseennast sai eelmisel aasal j2lle uue nurga alt tundma 6ppida. Selg oli n2ssus, peretrauma, sissemurdmine, probleemid naisteasjadega, kolimine.... Kuidas mul selle k6ige k6rvalt esimene ylikooliaasta 2ra l6petada 6nnestus? :) Ja samas j2lle nii rikastav aasta - kooli ja s6prade poolest, k2sit88 ja aiamaa suhtes. See, kui sa tunned, et sa puudutad inimeste elu ja muudad seda postiivsema poole. Ja k6ige peamisem eelmise aasta juures: kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.
Uue kalendriaasta ees on veidi... Pelg. Sest j2rgmised kuud koolis on lihtsalt... Ma ei tea, mis s6na kasutada. T6eline v6idujooks ajaga. Aga noh, kui ma eelmise aasta suutsin yle elada, ju suudan siis sellegi. :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar