neljapäev, 25. märts 2010

Uus tase

Olen haiglas (muretsemiseks pole põhjust. Perearst saatis vereanalüüsi ja EKG'd tegema ja see uuringute keskus on suures haiglas sees). Ja uus tase on järjekorranumbrites. Siin on automaatne piletisüsteem nagu pangas ja siis kui mina oma piletikese saamiseks nuppu vajutasin, kutsuti sisse number 51. Minule väljastas masin pileti number 119. Minu ees oli 68 inimest vereanalüüsi ootamas. Nüüd, 10 mintsa ja EKG hiljem, on järts number 67 juures. Päris kähku liigub, kui nii mõelda.

1 kommentaar:

ene talvist ütles ...

Kallis Iris.
Meie haiglaski on see süsteem juba vähemalt pool aastat, kui mitte kauem. Käin seal harva. :)